Indy skończył 30 lat!

30 lat temu odbyła się premiera Poszukiwaczy Zaginionej Arki. Trudno uwierzyć, prawda? :) Z tej okazji możesz np. obejrzeć DVD, lub lepiej - kupić pamiątkę w postaci autentycznego bicza z Poszukiwaczy. Powinno Ci wystarczyć 70 000 dolarów. Tak prognozuje przynajmniej Bonhams & Butterfields - firma prowadząca aukcję. To podobno jedyny nienaruszony z sześciu biczy używanych na planie i akurat ten, który ciągnął Indiego za ciężarówką (ta, akurat… ;)).

Jak już się rozpisałem w rocznicę ostatniego wpisu, to dodam, że Harry trenuje na siłowni, pozostaje w formie i ma nadzieję, że George i Steven zdecydują się w końcu na temat przewodni Indiana Jones 5 (Trójkąt Bermudzki or whatever, just make it). A Shia powiedział, że nie zagra w Transformers 4, za to liczy na piątego Indianę (Shia, wszyscy wiemy, że masz nadzieję wskoczyć we wdzianko Indiany i przejąć pałeczkę po Harrisonie!).
To by było tyle. W tajemnicy zdradzę młodszym fanom, że ani się obejrzą, a usłyszą gdzieś, że właśnie mija 30 lat od nakręcenia “Kryształowej czaszki”. Sad but true.

Raider


O tym wpisie

<< powrót