Królestwo Kryształowej Czaszki na DVD!

…już w październiku. Przynajmniej w Stanach (to tam, gdzie teraz najtaniej ;). Niemiecki amazon informuje o premierze wersji Limited Edition 31. grudnia. Oto poniżej kilka fot zestawu z… kryształową czaszką! A jakże! :).

Są to jednak blade wieści w porównaniu z tymi z Sankt Petersburga. Członkowie Rosyjskiej Partii Komunistycznej potępili film, jako “okrutną, antysowiecką propagandę, zniekształcającą historię” i nawołują do zbojkotowania “Kryształowej Czaszki” w rosyjskich kinach.
“Co boli najbardziej - razem z Ameryką pokonaliśmy Hitlera i sympatyzowaliśmy z nimi, kiedy uderzył Bin Laden. Ale teraz oni straszą nasze dzieci komunistami. Ci ludzie nie mają wstydu” mówi Viktor Perov, członek Partii Komunistycznej.

Film “Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”, miał swoją premierę w czwartek (podobnie jak w innych krajach) i jest pokazywany na 808 ekranach. Jest to - o ironio - najszerzej prezentowana produkcja Hollywoodzka w historii Rosji.

“Harrison Ford i Cate Blanchett są aktorami drugiej kategorii, służącymi jako psy CIA. Musimy zabronić tym ludziom prawa wstępu do naszego kraju”, mówi inny przedstawiciel partii.

I na tym poprzestańmy. Dystansu to Panowie w partii nie mają na pewno :)

Raider


O tym wpisie

<< powrót