IndianaJones.com po polsku, czyli o tym…

…że w Polsce po ulicach biegają białe niedźwiedzie. Tak przynajmniej nas traktują. Jak zwykle. W oficjalnym serwisie indianajones.com pojawiła się opcja uruchomienia wersji polskiej. Szok, prawda? Ooo, i to jaki :)

Z pewnością pojawienie się polskiej flagi powinno fanom wystarczyć. Czegóż więcej chcieć. Pamiętali o nas. Zawartość jest już przecież mało istotna. Wystarczy na oficjalny serwis w wersji polskiej rzucić takie specjały jak świeżutkie newsy-perełki:

Najnowsza z 7 marca (!): “Zobacz pierwszy! Indiana Jones na okładce Enterteinment Weekly!”. Pomijam, że prawidłowo piszemy Entertainment - może ktoś się po prostu pomylił - i przechodzę do zabójczo pracochłonnego rozwinięcia: “Kliknij i zobacz najnowsze wydanie Entertainment Weekly - z Indianą Jonesem na okładce!”.
Koniec. Oczywiście nic klikalne nie jest.

Ĺťeby nie było, że się czepiam, postanawiam zajrzeć do newsa wcześniejszego. O, tu jakaś odmiana - nowy format daty. Może to jakaś symbolika? News z 04.03.2008 jest absolutnie powalający: “Nowy zwiastun Indiany Jonesa to rewelacja”. Hmmm… Rozwinięcie? Bardzo proszę: “Nowy zwiastun Indiany Jonesa to rewelacja”.

Piękna, krótka, oszczędna forma. Doskonała redakcja. I to wszystko po polsku. DZIĘKUJEMY.

Dodam tylko, że dzięki Bogu, wersja angielska ma się dobrze. Właśnie dodano nieco więcej materiałów o “Poszukiwaczach Zaginionej Arki”. Jak widać, w najbliższym czasie, serwis zostanie rozszerzony o możliwość podobnej eksploracji danych na temat pozostałych części.

Raider


O tym wpisie

<< powrót