Święty Graal kapeluszy odkryty!!!

…Zaginiona Arka, Jednorożec, Biały Kruk, itd., itp. Jak zwał, tak zwał. Na największym, międzynarodowym forum fanów akcesoriów Indiany Club Obi Wan, kolekcjoner ujawnia perłę swej kolekcji - AUTENTYCZNY kapelusz z Poszukiwaczy Zaginionej Arki! Lata dyskusji o wymiarach, dni i godziny analiz, a facet trzyma fedorę w gablocie. Ja się pytam - czy to jest fair???! :)

Największe na świecie forum MEGA fanów wrze. Od zachwytów, poprzez reakcje histeryczne, po twarde stanowisko niedowiarka :) Właściciel z jednej strony jest czczony i chwalony za podzielenie się zdjęciami z owładniętym fedorową obsesją fandomem, z drugiej potępiany jest za odmowę podania szczegółowych wymiarów i wyczerpujących zdjęć. Kolekcjoner tłumaczy się “zagrożeniem skopiowania rekwizytu”. Ujawnienie wszystkich szczegółów, grozi według niego pojawieniem się w przyszłości “podróby” na rynku kolekcjonerskim (fakt, wytłumaczenie słabe).

Poniżej kilka fotek, a pod nimi odnośnik do dyskusji na forum Club Obi Wan i do serwisu z kompletem zdjęć:Więcej zdjęć znajdziesz na screenused.com

Możesz też podejrzeć ten sensacyjny wątek, bezpośrednio na forum Club Obi Wan.

Raider


O tym wpisie

<< powrót