Zrób miejsce na półce z DVD

Przygody Młodego Indiany Jonesa nadchodzą i to jako super wydanie. Nie byłem największym fanem serialu, ale kurcze, czapki z głów. W newsie starwars.com Lucas opowiada jak to zawsze fascynowali go ludzie i wydarzenia historyczne i jak realizacja “The Adventures of Young Indiana Jones” dała mu szansę zgłębienia spraw i idei, które wpłynęły na kształt współczesnego świata.
Brzmi pięknie, ale moi drodzy się okazuje, że to żadne “bla, bla” - chłopaki z Lucasfilm wzięli się do roboty. Na rynku pojawią się trzy zestawy “Przygód…”. Pierwszy z nich w Stanach już 23. października, jako wydanie 12 (!) płyt DVD wypchanych serialem (7 odcinków) i świetnymi dodatkami (38 filmów dokumentalnych).

Pod przywództwem weterana CBS News, Davida Schneidera, ekipa dokumentalna Lucasfilm, stworzyła zawartość, która posłuży wręcz jako materiał edukacyjny. Fani wiedzą, że “Przygody Młodego Indiany…” obfitowały w spotkania Indiego z postaciami historycznymi. Dokumenty nawiązywać będą do tych wydarzeń i wspierane będą przez komentarze znanych autorytetów naszych czasów.

To w wielkim skrócie. Zapowiada się fantastycznie :) - więcej przeczytasz na starwars.com
Ciekawe kiedy wydanie polskie…

Przygody Młodego Indiany Jonesa - paczuszka nr 1 :)


O tym wpisie

<< powrót